Kiekvienas projektas – mums neįkainojama patirtis, kurianti išliekamąją vertę tiek atstatant senuosius istorinius objektus, tiek statant modernius ateities projektus

„LITCON" - viena didžiausių Lietuvos statybos ir inžinerinių darbų įmonių jau daugiau nei 20 metų aktyvi rinkos dalyvė bei svarią pridėtinę vertę kurianti įmonė, kurios veikla grindžiama žiniomis, verslumu ir socialine atsakomybe.

Kompetencija, atsakomybė, dalykiškumas, iniciatyva, sąžiningumas, lojalumas, pasitikėjimas, nuoširdumas – tai vertybės, kuriomis vadovaujamės ne vienerius metus. Šios vertybės mums leido pasiekti užsibrėžtų tikslų bei tapti tuo, kas esame. Novatoriška, lanksti, sumani ir konkurencinga įmonė, pasirengusi greitai reaguoti į išorinius pokyčius.

Projektuojame, statome ir rekonstruojame viešosios ir pramoninės paskirties statinius, gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus. Renovuojame kultūros paveldo objektus. Statome ir rekonstruojame nuotekų valyklas, vandens gerinimo stotis. Tiesiame susisiekimo komunikacijas, inžinerinius tinklus. Vykdome projektus, susijusius su senų sąvartynų ir šiukšlynų uždarymo, kompostavimo bei didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių įrengimo darbais. Siekdami pagerinti įmonės efektyvumą visuose įmonėje vykstančiuose procesuose, nuolat analizuojame savo veiklą.

Darbuotojų profesionalumas – raktas į įmonės sėkmę. Siekiame ugdyti jų tobulėjimą ir karjeros galimybes. Savo verslo sėkme norime dalintis su visuomene, todėl dalyvaujame įvairiuose ne pelno projektuose.

Siekiant geriausių projektų įgyvendinimo rezultatų įmonėje įdiegtos Kokybės (ISO 9001:2008), Profesinės saugos ir sveikatos(OHAS 18001:2007), Aplinkos apsaugos (ISO 14001:200) vadybos sistemos. Kiekvienas projektas – mums neįkainojama patirtis, kurianti išliekamąją vertę tiek atstatant senuosius istorinius objektus, tiek statant modernius ateities projektus.

Tel. +370 5 212 50 52  El.paštas: info@litcon.lt   Adresas: Miškinių g. 6B-1, LT-04132