Naujienos

„Lietuvos metų gaminio 2016“ apdovanojimuose statybos bendrovei „LitCon“ įteikti du aukso medaliaiet

2016 12 08

Lietuvos pramonininkų konfederacijos nuo 1997-ųjų rengiami apdovanojimai verslo bendruomenės yra pripažinti ir laikomi vienais svarbiausių šalyje. Pagrindinis kasmet Lietuvos įmonių gaminamą produkciją ir paslaugas vertinančio konkurso tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, skatinanti rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.
 
Statybos ir statybinių medžiagų  pramonės grupėje metų gaminio nominacija skirta įmonės statytam objektui –Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakultetui.

Apdovanojimus nominantams Vyriausybėje įteikė premjeras Saulius Skvernelis.
 
Naujasis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Visuomenės sveikatos fakultetas  – kontekstualus ir konceptualus.  Atviros erdvės – pagrindiniai LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto tūrinės išraiškos akcentai. Pirmojo pastato aukšto dalis atvira ir dengta arkomis, po kuriomis suprojektuoti stacionarūs suolai su stalais, o prieš pat įėjimą paliekama visiškai atvira erdvė – viena iš dviejų pastato atriumų. Kitas fakulteto atriumas yra antrajame aukšte, aplink kurį šliejasi mokslinės laboratorijos, įvairūs mokomieji kabinetai. Pirmame aukšte – holas, poilsio zona, bufetas, auditorijos, kai kurios jų, esant poreikiui, transformuojamos į didesnį žmonių skaičių talpinančias patalpas. Antrajame ir trečiajame aukštuose – auditorijos ir mažesni kabinetai – laboratorijos, o rūsyje įrengta 36 vietų automobilių saugojimo aikštelė ir techninės patalpos.
 
Visuomenės sveikatos fakulteto erdvinė sandara racionali, lakoniška bei subalansuota, išlaikant erdvinį kompozicinį vientisumą. Tankus kvadratinių langų(daugiau kaip 1000 langų) ritmas suteikia patalpoms savitumo.

 


Tel. +370 5 212 50 52  El.paštas: info@litcon.lt   Adresas: Miškinių g. 6B-1, LT-04132