LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto statyba

LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto statyba

Užsakovas Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Darbų pradžia 2014 m.
Darbų pabaiga 2015 m.
Rangovas UAB "LitCon"

Naujasis statinys iškilo Vilijampolėje, LSMU Veterinarijos akademijos miestelio teritorijoje.

Projekto metu pastatytas naujas trijų aukštų apie 4,5 tūkst. kv. m ploto pastatas su rūsiu. Pastato rūsyje įrengta 35 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Dar 10 automobilių talpina antžeminė aikštelė.

Pirmojo pastato aukšto dalis atvira ir dengta arkomis, po kuriomis suprojektuoti stacionarūs suolai su stalais, o prieš pat įėjimą paliekama visiškai atvira erdvė – viena iš dviejų pastato atriumų.

Kitas fakulteto atriumas yra antrajame aukšte, aplink kurį šliejasi mokslinės laboratorijos, įvairūs mokomieji kabinetai.

Pirmame aukšte – holas, poilsio zona, bufetas, auditorijos, kai kurios jų, esant poreikiui, transformuojamos į didesnį žmonių skaičių talpinančias patalpas. Antrajame ir trečiajame aukštuose – auditorijos ir mažesni kabinetai – laboratorijos.

Visuomenės sveikatos fakulteto pastato laikančioji konstrukcija yra monolitinis gelžbetoninis karkasas su monolitinėmis plokštėmis. Išorinės pastato sienos – monolitinio gelžbetonio, apšiltintos polistireniniu putplasčiu ir padengtos struktūriniu tinku. Sienoms įrengti taip pat naudota vitrininė-fasadinė sistema.  

Naujojo fakulteto fasaduose galima suskaičiuoti daugiau negu 1 tūkst. langų.

Trijų aukštų apie Projektas konkurse „Lietuvos metų gaminys 2016“ įvertintas aukso medaliu.

Tel. +370 5 212 50 52  El.paštas: info@litcon.lt   Adresas: Miškinių g. 6B-1, LT-04132